Kurumsal kimlik çalışması
HER ŞEY TEK KALEM

Milyonlarca insanı düşünün. Her birinin tipi, konuşma şekli, el hareketleri, mimikleri, giyim tarzı, kullandığı parfüm, saç şekli birbirinden farklıdır. Herkes kendi tarzını yansıtır. Kişinin tarzı ne kadar farklı ve dikkat çekiciyse, o oranda karşısındakinin ilgisi çekmeyi başarır. Bunun sonucunda da çevresindekiler de o kişiyle iletişime geçme isteği uyanır.

Biz ne yapıyoruz?
Kurumsal kimlik; pazarlamada bir kurumun, duruşunu ve davranışlarını temsil etme biçimlerinin tümüne verilen addır. Kurumun kendini ifade etme şeklidir. Tıpkı bireylerde olduğu gibi, bir kurumun hedef kitlesiyle iletişime geçebilmesi, onların dikkatini çekebilmesi için sonsuz büyük önem taşır. Biz tam da bu noktada devreye giriyoruz. Kurumunuzun kendisini en iyi şekilde ifade etmesini sağlıyoruz.
Logo & slogan

Logo tasarımı ve slogan bir kurumsal kimliğin oluşumundaki en önemli iki öğedir. Tüketicinin bir markayla ilgili ilk dikkatini çeken öğe o markanın logosudur. Ardından okuduğu slogan. Sadece birkaç kelimeden oluşan bir slogan, markanın yaptığı iş ve sundukları hakkında pek çok ipucuverebilir. Bu nedenle hayli önemlidir. Bu noktada şirketimiz profesyonel grafikerle birlikte sizin için en uygun logoları sunar.

Renk & font
Milyonlarca renk 20,000 font
Kurumsal renkler ve fontlar bir markanın gölgesi gibidir, markayı olduğuher yerde takip eder. Kurumsal web-siteleri, resmi evraklar, zarflar, kartvizitler, dosyalar vb. her yerde onların izi ve yansımaları mutlaka vardır, bu nedenle seçerken çok dikkat edilmesi gerekir. Her kurumsal renk mutlaka belli bir fikri temsil ediyor olmalıdır. Kurumsal renkler bir nevi müşterilerinize vermek istediğiniz mesajların, duyguların sembolü olmalıdır. Pozitif duygular uyandırmalı, ürünlerinizi satın almayayönlendirmelidir. Bu neticeler hususunda sizlere neredeyse “sınırsız” diyebileceğimiz düzeyde kaynak vaat ediyoruz.
Kartvizit

Bir kartvizit, kurumsal bir mini sunum özelliği taşır. Bir kartvizit bir kişi veya firmayla ilgili karşı tarafın ihtiyaç duyabileceği tüm bilgileri taşır. Geçmiş yıllarda kartvizitler sadece dikdörtgen ve belli standartlarda üretilirken, günümüzde önemli bir reklam aracıdır. Şekli, rengi, kağıdınkalınlığı, tasarımın orjinalliği henüz markanızla yeni tanışmış birine pekçok fikir verip, pek çok mesaj geçirebilir. Sizin hayallerinizin ötesine çatmaktan bahsediyoruz. Evet! O kadar iddialıyız.

Antetli Kağıtlar, Zarflar, Dosyalar, CD’ler…
Antetli kağıtlar, kurumsal kimliğinizi destekleyen belgelerden biridir. Firmanızın tüm kurumsal bilgilerinin de üzerinde basılı olarak yer aldığı kağıtlardır. Mevcut ve potansiyel müşterilerinizle paylaştığınız her türlü yazılı belgede antetli kağıt, antetli zarflar, dosyalar kullanılması; kurumsal kimliğinizin, tarzınızın karşı tarafa yansımasında önemli rol oynar. Şirketimizce işimize bağlıyız. Yaptığımız tüm çalışmalar severek ve yenilikçi düşünce ile yapıyoruz. Bu nedenledir ki sonunda müşterilerimiz tebessüm ettirmeyi başarıyoruz.
İletişim

Axion Medya’ya ulaşmak çok kolay

İsterseniz yerimizi ziyaret edin, isterseniz arayın, isterseniz mesaj bırakın

Adres:  107, Fevziçakmak, 10638. Sk. No:7, 42050 Karatay/Konya

Telefon: 0(534) 597 9774

Telefon: 0(332) 503 0250

E-mail:  info@axionmedya.com